МоделіТехнології

Ілон Маск анонсував аналог «Режиму краба» для Cybertruck

Таким чином машина спробує обіграти GMC Hummer EV на його ж полі

Ілон Маск в своєму Twitter-акаунті повідомив про наявність аналога «Режиму краба» у пікапа Cybertruck.

За повідомленнями глави Tesla, цей режим дозволяє управляти задньою віссю, фактично дозволяючи задавати напрямок автомобілю в будь-яку сторону. Переконується, що ця функція додана, щоб машина могла робити круті повороти і володіти високою маневреністю.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Так чи інакше, ці заяви натякають на те, що в Tesla надихнулися досвідом GM, які анонсували для свого GMC Hummer EV «Режим краба». По всій видимості можна розраховувати на якийсь повноцінний аналог цієї функції в Tesla Cybertruck. Нагадаємо, що цей режим дозволяє перспективному пікапу GMC їздити навіть по діагоналі.

Тим часом Cybertruck також отримає адаптивну пневматичну підвіску, яка сильно збільшить можливості електромобіля на бездоріжжі. До всього іншого, Ілон зазначив, що пікап піддасться оновленню ще до початку серійного виробництва, деталі модернізації він не повідомив. Зате він офіційно підтвердив, що автомобіль збереже зовнішній вигляд концепту, який був продемонстрований ще в 2019 році.

Цікаво, що Маск відмовився від планів зробити новий електричний пікап менших розмірів, щоб умістити його в середньостатистичний гараж. Судячи з усього, проблеми розмірності перспективного Cybertruck будуть вирішуватися шляхом створення молодшої моделі пікапа для тих, кому важливі більш компактні габарити.

Нагадаємо, серійний Cybertruck повинен з’явитися на світло до кінця цього року.

Back to top button