Новини

Hyundai випустив футболки і шкарпетки лінійки N Line

Корейський автовиробник підготував лінійку аксесуарів

Компанія Hyundai розробила лінійку фірмових аксесуарів для шанувальників «спортивної» лінійки N Line – правда, поки вони продаються тільки в Південній Корее.

Марка Hyundai продовжує стрімко розширювати асортимент «спортивної» лінійки N Line – від звичайних хетчбеків, седанів і кросоверів вони відрізняються, як правило, більш агресивним зовнішнім виглядом і налаштуваннями підвіски. Однак корейці, мабуть, вирішили залучити ще ширшу аудиторію і випустили фірмову колекцію одягу та аксесуарів, яка складається з досить великої кількості предметів. На даний момент лінійка N Line доступна тільки в Південній Кореї. Найдоступніший продукт з аксесуарів N Line – наклейка, яка коштує 5000 південнокорейських вон.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Є також кілька ремінців для телефонів, до того ж Hyundai випустив футболки і шкарпетки лінійки N Line. Всі футболки представлені в декількох варіантах дизайну і квітів. Шкарпетки кількох кольорів з фірмовим логотипом N. Hyundai також пропонує придбати набір, який складається майже з усіх продуктів цієї лінійки.


Back to top button