Моделі

Hyundai відкличе 50 864 електромобіля в Південній Кореї

Влада Південної Кореї зобов’язали марку Hyundai провести ще один відгук електромобілів Kona Electric. Цього разу під сервісну кампанію також потрапили кросовер Hyundai Nexo, в якому електрика виробляється з водню в паливних комірках, і електромобіль Kia Soul EV, повідомляє агентство Reuters.

Причиною стала потенційна несправність гальм, але не механічної їх частини, а програмного забезпечення керуючої електроніки. Детальніше про характер неполадки не повідомляється, проте всі три машини володіють схожою системою рекуперації енергії при гальмуванні і якраз цей процес в значній мірі комп’ютеризований.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Всього під відкликання потрапляє близько 40 тисяч електричних Kona, випущених в 2019 і 2020 роках, 10 тисяч Nexo, проданих з 2018 року і 1895 Kia Soul EV. Цікаво, що електромобіль Kia Niro EV, який зроблений на тій же платформі, що і Kona Electric, під відкликання не потрапив.

Поки незрозуміло, чи торкнеться відкликання автомобілів, проданих в інших країнах. Можливо, автовиробник надасть перевагу оновити програмне забезпечення в ході стандартного техобслуговування.

Це друге масштабне відкликання для Kona Electric. Раніше концерн був змушений оголосити сервісну кампанію через випадки самозаймання батарей з акумуляторами LG Chem, яка торкнулася 74 тисячі електромобілів по всьому світу.


Back to top button