НовиниСвіт

Hyundai презентував свою нову платформу для електромобілів

Корейський автовиробник Hyundai Motor Group представив нову платформу для електромобілів (BEV) наступного покоління, яка отримала назву Electric-Global Modular Platform (E-GMP).

Платформа, представлена сьогодні в Інтернеті під час заходу «E-GMP Digital Discovery».

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

За рахунок модульності E-GMP дозволить компанії за відносно короткий період розширити лінійку електромобілів. З 2021 року E-GMP буде лежати в основі ряду нових BEV, в тому числі IONIQ 5.

Електромобілі на цій платформі будуть мати запас ходу не менше 500 км і заряджатися до 80% ємності акумулятора за 18 хвилин на станціях експрес-зарядки.

Спортивний електромобіль, побудований на платформі E-GMP зможе розганятися до 100 км/год за 3,5 с., а його максимальна швидкість складе 260 км/ч, повідомляє прес-служба компанії.

Відзначається, що автомобілі на E-GMP будуть відрізнятися підвищеною стійкістю у поворотах і на високих швидкостях. Цього вдалося досягти за рахунок низького розміщення акумуляторної батареї.

Довга колісна база і короткі передні і задні завіси нової платформи максимально збільшують внутрішній простір автомобіля. Завдяки встановленню акумуляторної батареї під підлогою E-GMP створює рівну підлогу у салоні, що збільшує простір для ніг пасажирів і дозволяє по-різному розташовувати передні і задні сидіння

Hyundai Motor Group планує до 2025 року представити 23 моделі BEV і продати близько 1 мільйон одиниць своїх електромобілів.

Source
Hyundai

Back to top button