Моделі

Hyundai представила свій кращий електромобіль

Кросовер Ioniq 5 зможе заряджатися з 10 до 80% всього за 18 хвилин

Корейський концерн Hyundai представив свою першу модель на платформі e-GMP, який буде випускатися під суб-брендом Ioniq. Це кросовер Ioniq 5.

Незважаючи на формальну приналежність до класу кросоверів, машина нагадує скоріше великий і високий хетчбек, для якого пропонується і опціонний повний привід. При відносно скромній довжині в 4,635 метра, автомобіль вражає величезною триметровою колісною базою, що обіцяє дуже багато місця в салоні. Для порівняння, колісна база флагманського кросовера Hyundai Palisade на 10 см коротше.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Hyundai представила свій кращий електромобіль

Базові версії отримають лише задній привід. З молодшою батареєю на 58 кіловат-годин двигун розвиває 170 к.с. і розганяє машину до сотні за 8,5 секунди. Більш ємна батарея на 72,6 кіловат-години живить вже 218-сильний двигун, завдяки чому розгін до 100 км/год займає всього 7,4 секунди.

Hyundai представила свій кращий електромобіль

Повнопривідних версій також буде дві. З базовою батареєю покладено задній електромотор потужністю 163 к.с. і передній на 72 к.с. Разом вони розганяють кросовер до сотні за 6,1 секунди. Нарешті, топова версія може похвалитися заднім мотором на 211 і переднім на 95 к.с. і до 100 км/год вона розганяється за 5,2 секунди.

Hyundai представила свій кращий електромобіль

В незалежності від версії, максимальна швидкість електромобіля обмежена відміткою в 185 км/год. Запас ходу поки уточнюється, але в компанії розраховують, що з топової батареєю машина зможе проїхати щонайменше 480 кілометрів на одному заряді.

Back to top button