Моделі

Hyundai представила модель Paris Di для китайського ринку

Hyundai Paris як 7-місний середньо- і великогабаритний позашляховик. Збільшений розмір кузова і сучасний сімейний дизайн надають новому автомобілю сильний візуальний ефект. Що стосується передньої частини, новий автомобіль використовує популярну конструкцію роздільних фар, а вигнуті назовні поздовжні світлодіодні денні ходові вогні проходять між фарами, посилюючи відчуття інтеграції передній частини. У той же час, центральна сітка великого розміру нового автомобіля має точково-матричний дизайн.

Що стосується розміру кузова, довжина, ширина і висота нового автомобіля складають 4980/1975/1775 мм, а колісна база – 2900 мм.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Hyundai представила модель Paris Di для китайського ринку

Простий дизайн інтер’єру Parisdi створює більш атмосферний візуальний ефект. У порівнянні з попередньою моделлю для США, новий автомобіль оснащений 7-дюймовим РК-дисплеєм і 10,25-дюймовим центральним екраном управління. На нижній консолі використовується велика кількість фізичних кнопок, включаючи такі функції, як управління кондиціонером, вибір режиму руху, перемикання передач і обігрів / вентиляція сидіння.

Hyundai представила модель Paris Di для китайського ринку

Що стосується потужності, Hyundai Paris, представлений на китайському ринку, оснащений двигуном V6 об’ємом 3,5 л з максимальною потужністю 272 кінських сили і максимальним обертовим моментом 336 Н·м. Модель також оснащена системою повного приводу.


Back to top button