НовиниСвіт

Hyundai побудує в Китаї завод з випуску водневих паливних елементів

Компанія Hyundai провела віртуальну церемонію закладки фундаменту заводу HTWO в Гуанчжоу (Китай) – свого першого підприємства з виробництва водневих паливних елементів за межами Південної Кореї.

Hyundai активно розвиває напрямок транспортних засобів з силовими установками на водні. Так, ще в 2013 році компанія випустила перший в світі серійний електромобіль на паливних елементах – модель ix35. Потім послідували водневий кросовер Hyundai NEXO, важка вантажівка на паливних елементах XCIENT Fuel Cell і водневий електробус.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Зараз Hyundai реалізує стратегію Fuel Cell Vision 2030, яка передбачає збільшення щорічного виробництва водневих систем на паливних елементах до 700 000 одиниць до 2030 року. Будівництво заводу в КНР допоможе в реалізації даного проекту.

Нове підприємство отримало назву HTWO Гуанчжоу: до його складу увійдуть власне завод з виробництва систем паливних елементів, а також центр інновацій. Комплекс займе площу близько 207 000 квадратних метрів; завершення будівництва заплановано на другу половину 2022 року. Обсяг річного виробництва спочатку складе 6500 систем паливних елементів, а в перспективі цей показник зросте.

«Hyundai Motor Group очолить просування інновацій в сфері екологічно чистої мобільності, використовуючи стратегічні партнерські зв’язки, технології світового рівня, потенціал водневого бізнесу і ноу-хау в цій галузі. Група має намір зайняти лідируючі позиції по досягненню вуглецевої нейтральності за рахунок збільшення виробництва провідних в світі систем водневих паливних елементів, яке дозволить зробити їх доступними джерелами енергії для різних галузей», – зазначає компанія.

Source
kurs.com.ua
Back to top button