Новини

Hyundai планує до 2028 року випустити серію літаючих автомобілів

Південнокорейська компанія Hyundai, яка показала прототип аеротаксі ще в 2018-м, до 2028 року планує випустити ціле сімейство літаючих машин. На той час компанія очікує бурхливого розвитку інфраструктури і зростання попиту на них, пише «Bloomberg».

У Hyundai вважають, що через 8 років в світі з’явиться хоча б базова інфраструктура, яка дозволить автовиробникам вільно продавати літаючі машини так само, як і звичайні. До цього ж терміну повинні бути вироблені і правила переміщення літаючого транспорту, завдяки яким він не буде створювати ніяких перешкод звичайним літакам.

Hyundai планує до 2028 року випустити серію літаючих автомобілів

Перші серійні аеромобілі Hyundai можуть вийти вже в 2023-му. Вони будуть являти собою невеликі літальні апарати на 5 – 6 чоловік, які будуть призначені для переміщення в межах міста. Більш місткі і «далекобійні» літаючі машини, оснащені, в тому числі, просунутою системою автопілотування, з’являться на 5 – 7 років пізніше.

Hyundai планує до 2028 року випустити серію літаючих автомобілів

Нагадаємо, що раніше компанія Xpeng представила літаючий електромобіль Kiwigogo. Новинку показали в рамках Пекінського автосалону. Зовні 2-місний літаючий електрокар є чимось середнім між автожиром і квадрокоптера, тільки, на відміну від 1-го, у нього відсутні колеса. Так що кататися по дорогам він все одно не зможе.

Back to top button