Новини

Hyundai планує до 2028 року випустити серію літаючих автомобілів

Південнокорейська компанія Hyundai, яка показала прототип аеротаксі ще в 2018-м, до 2028 року планує випустити ціле сімейство літаючих машин. На той час компанія очікує бурхливого розвитку інфраструктури і зростання попиту на них, пише «Bloomberg».

У Hyundai вважають, що через 8 років в світі з’явиться хоча б базова інфраструктура, яка дозволить автовиробникам вільно продавати літаючі машини так само, як і звичайні. До цього ж терміну повинні бути вироблені і правила переміщення літаючого транспорту, завдяки яким він не буде створювати ніяких перешкод звичайним літакам.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Hyundai планує до 2028 року випустити серію літаючих автомобілів

Перші серійні аеромобілі Hyundai можуть вийти вже в 2023-му. Вони будуть являти собою невеликі літальні апарати на 5 – 6 чоловік, які будуть призначені для переміщення в межах міста. Більш місткі і «далекобійні» літаючі машини, оснащені, в тому числі, просунутою системою автопілотування, з’являться на 5 – 7 років пізніше.

Hyundai планує до 2028 року випустити серію літаючих автомобілів

Нагадаємо, що раніше компанія Xpeng представила літаючий електромобіль Kiwigogo. Новинку показали в рамках Пекінського автосалону. Зовні 2-місний літаючий електрокар є чимось середнім між автожиром і квадрокоптера, тільки, на відміну від 1-го, у нього відсутні колеса. Так що кататися по дорогам він все одно не зможе.


Back to top button