Новини

Hyundai планує відкрити в Росії завод двигунів

Корейський автогігант Hyundai планує протягом найближчих трьох років запустити в Санкт-Петербурзі завод з випуску двигунів. Про це повідомив генеральний директор Hyundai Motor Manufacturing Rus Ентек Лі.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

За словами пана Лі виробнича потужність заводу становитиме 150 тис. двигунів на рік. Підприємство випускатиме двигуни об’ємом 1,6 літра сімейства Gamma, якими будуть оснащуватися моделі Hyundai Solaris, Hyundai Creta, KIA Rio і KIA Rio X-Line.

Раніше керуючий директор “Хенде Мотор СНД” Олексій Каліцев повідомляв, що Hyundai розглядає майданчик в Санкт-Петербурзі для організації виробництва двигунів і трансмісій. За його словами, виробництво двигунів дозволить підвищити локалізацію вироблених в Росії автомобілів компанії до 60%.

Hyundai поспішає укласти спецінвестконтракт з урядом РФ, оскільки через півроку у концерна закінчується угода про промскладання. При цьому Мінпромторг не готовий підписувати нову угоду з компанією і, відповідно, допускати її до держсубсидій тільки на умовах будівництва заводу двигунів і наполягає на будівництві заводу трансмісій.

За матеріалами ТАСС і Комерсант

Back to top button