Технології

Hyundai опублікувала тизер нової платформи для електрокарів

E-GMP, платформа, створена виключно для електромобілів, є основною технологією електромобілів наступного покоління, які будуть представлені Hyundai Motor Group.

Дебют нового «візка» повинен відбутися 21 жовтня, але до цього Hyundai демонструє те, на що E- GMP здатна. Ця платформа віщує нову еру автомобільного дизайну Hyundai, орієнтованого на електрифікацію і автономні технології. Першою моделлю, в основі якої лежить даний «візок», стане Hyundai Ioniq 5 – перший серійний електрокар, який вийде на початку 2021 року.

Hyundai опублікувала тизер нової платформи для електрокарів

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Південнокорейський автовиробник вже тестував повнопривідну версію з невеликим двигуном спереду і потужним ззаду.

«Платформа для електрокарів з коротким звісом і витягнутим вперед капотом дозволяє нам розтягнути кабіну, щоб звільнити більше місця в салон. Prophecy – це седан майбутнього, але це не традиційний тип седана, у нього буде багато місця всередині і більше вигнутих ліній на кузові», – сказав глава корейської марки Санг-Юп Лі.

Лі також повідомив, що нові моделі стануть початком нової філософії дизайну Hyundai.

«Наші машини будуть більше схожі на шахову дошку, на якій будуть король, королева, слон, кінь», – сказав Лі. «Всі вони виглядають по-різному і працюють по-різному, але коли вони разом, вони складають одну команду. В цьому і полягає суть зовнішнього вигляду Hyundai – урізноманітнити наш дизайн, щоб відповідати образу життя наших клієнтів».


Back to top button