Технології

Hyundai – новий власник контрольного пакета акцій Boston Dynamics

Напрацювання провідною робототехнічної компанії допоможуть в роботі над безпілотниками. А ще корейці налагодять випуск ... роботів-санітарів.

Якщо скажете, що ніколи не чули про Boston Dynamics, ми не повіримо. Відеоролики з демонстрацією можливостей продукції цих амбітних хлопців з Массачусетса розривають Мережа вже кілька років поспіль.

Поки ви спали, не менше амбітні корейці з Hyundai провернули оборудку століття, придбавши близько 80% акцій американської робототехничної компанії. Вартість вкладень оцінюється в 1,1 мільярда доларів.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

За словами представників компаній, від майбутньої співпраці виграють обидві сторони. Hyundai отримає доступ до висококваліфікованих кадрів в Кремнієвій долині і зможе використовувати напрацювання Boston Dynamics в розвитку автономних транспортних засобів. Американці, в свою чергу, вийдуть на новий кількісний рівень виробництва компонентів.

Крім іншого, в плани корейців входить випуск людиноподібних роботів-санітарів, призначених для догляду за хворими в медустановах. Як тут не згадати «Хонду» і її «гуманоїда» Asimo? Чи не зверни японці свій проект в 2018-м, намітилася б цікава негласна битва.

Back to top button