НовиниСвіт

Hyundai Motor повідомляє про результати світових продажів в квітні 2021 року

Компанія Hyundai Motor публікує результати світових продажів в квітні 2021 року. Минулого місяця було реалізовано 345 777 автомобілів бренду – на 106,2% більше, ніж за аналогічний період попереднього року. Продажі Hyundai демонструють зростання на тлі відновлення споживчого попиту в усьому світі.

Глобальні продажі Hyundai за межами ринку Південної Кореї склали 275 558 автомобілів – на 185,1% більше в порівнянні з минулим роком. Зростання продажів обумовлене високим попитом на автомобілі в багатьох регіонах, включаючи Індію, Росію і, особливо, Північну і Південну Америку, де відзначене поліпшення ринкової кон’юнктури.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Продажі в Південній Кореї скоротилися на 1,2% в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року і склали 70 219 автомобілів. Лідерами продажів стали седани Grandeur (модель, відома на деяких ринках під ім’ям Azera) і Elantra (також відома як Avante). Продажі преміального бренду Genesis показали стабільний рівень завдяки попиту на седан Genesis G80 (результати продажів склали 6 009 одиниць).

В цілому, світові продажі Hyundai продемонстрували істотне зростання в порівнянні з роком раніше, коли світова автоіндустрія зіткнулася з падінням попиту на автомобілі та припиненнями виробництва через пандемію COVID-19.

Hyundai зосередиться на збереженні стабільного зростання продажів за допомогою просування моделі IONIQ 5 і нового кроссовера KONA N – третьої моделі спортивного суббренда N, яка дебютувала в квітні 2021 року в рамках заходу Hyundai N Day.

Source
hyundai.com
Back to top button