Світ

Hyundai Motor Group призначила нового керівника відділу мобільності

Hyundai Motor Group заявила в п’ятницю, що створила новий підрозділ мобільності, щоб запустити більше моделей послуг, і призначила аутсайдера своїм керівником після його перебування у таких світових технологічних гігантах, як Apple Inc та Microsoft.

Song Chang-hyeon очолить нещодавно створений підрозділ “Транспорт як послуга”, який буде контролювати бізнес мобільності Hyundai Motor Co і Kia Corp, повідомляє материнська компанія в заява.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Окрім того, що працював інженером в Apple і Microsoft, Сонг був директором з питань технологій на домінуючому веб-порталі Північної Кореї Naver, а також заснував автономний автозапуск транспортних служб, 42dot, в якому першими інвесторами були Hyundai Motor і Kia , повідомляє веб-сайт.

З новим підрозділом Hyundai Motor і Kia планують розширити альянси та співпрацю з мобільними компаніями по всьому світу, оскільки південнокорейська група автовиробників пообіцяла “зламати парадигму традиційної автомобільної промисловості” і перетворити себе з виробника на більш широку мобільність постачальник послуг.

Hyundai Motor Group планує впорядкувати існуючі послуги мобільності, запровадити нові послуги на основі даних користувачів та вивчити можливості для бізнесу, йдеться у повідомленні.

Back to top button