Новини

Hyundai купить петербурзький завод General Motors

Російська «донька» Hyundai – «Хенде Мотор Мануфактуринг Рус» – подала клопотання у Федеральну антимонопольну службу (ФАС) про покупку заводу General Motors в Ленінградській області. Про це повідомляє «Інтерфакс».

У ФАС агентству повідомили, що клопотання Hyundai про придбання 94,83% підприємства «Дженерал Моторз Авто» було зареєстровано 24 липня. Завод знаходиться в Шушарах (Ленінградська область). Виробництво на ньому було зупинено в 2015 році, коли американський автоконцерн вирішив відмовитися від виробництва автомобілів в Росії.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Обговорення про покупку петербурзького заводу GM почалося ще в минулому році. Тоді основним претендентом називали білоруського автовиробника «Юнісон Авто». На початку 2019 року ФАС навіть схвалила його заявку на покупку заводу. Однак до теперішнього часу про прогрес в переговорах з білоруською стороною не повідомлялося.

Крім «ЮНІСОН» заводом GM цікавилися німецький концерн BMW і узбецький «Узавтопром», повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на місцеву владу і джерела на ринку.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button