СвітЧитацький зал

Hyundai Ioniq 5 здивує на «Лосиному тесті»

Настав момент, коли Hyundai Ioniq 5 мав пройти «Лосиний тест». І корейська модель з повністю електричним приводом показала себе набагато краще, ніж очікувалося.

При цьому машина задньопривідна, що спирається на електродвигун потужністю 214 к.с. Для тесту він встановлений на 19-дюймові колеса, але доступний і з 20-дюймовими. Шини Michelin Primacy 4 розміру 235/55, і це не завжди допомагає досягти успіху в тесті. Ще багато залежить від вологості, температури асфальту та налаштувань підвіски.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Корейському електромобілю вдалося виконати маневр на швидкості 80 км/год, що є кращим досягненням, ніж у його «зібрата» Kia EV6, який пройшов випробування на початку грудня і керував швидкістю 78 км/год. Обидва результати кращі, ніж у набагато дорожчого і багато оснащеного Porsche Taycan Cross Turismo.

Організатори тесту відзначають, що Ioniq 5 дуже добре справляється з тестом на стійкість, але для цього потрібне спеціальне налаштування системи рекуперативного гальмування. Він повинен бути на третьому з чотирьох етапів, тому що йому вдається сповільнитись і зробити машину набагато легшою в управлінні.

Back to top button