Hyundai і Kia інвестують 100 млн євро в створення екологічно чистих автомобілів для бізнесу

Hyundai Motor Company і Kia Motors Corporation інвестували 100 млн євро в стартап Arrival, який допоможе південнокорейським автовиробникам розробити електричні фургони для служб доставки, каршерінга і таксі, повідомляє Укравтопром з посиланням на kianewscenter.

Стартап Arrival вже має в своєму розпорядженні модульну електричну платформу Generation 2.0 типу «skateboard», яку можна адаптувати для декількох категорій і типів транспортних засобів.

Партнерство дозволить Hyundai і Kia задовольнити швидко зростаючий в Європі попит на екологічні комерційні автомобілі, а також прискорити електрифікацію брендів.

Угода про інвестування передбачає, що фінансова участь Hyundai в проекті складе €80 млн, а Kia – €20 млн.

Заснована в 2015 році, компанія Arrival має виробничі потужності та науково-дослідні центри в США, Німеччині, Тель-Авіві, Росії та Великобританії. Переваги компанії полягають в її «скейтбордной» платформі з модульною структурою компонентів, в яку входять акумуляторна батарея, електродвигун і компоненти трансмісії.

Платформа, яка повністю масштабується для декількох типів транспортних засобів, може використовуватися для прискорення розробки рішень, що забезпечують різноманітні потреби клієнтів. В даний час Arrival здійснює пілотні проекти з декількома логістичними компаніями в Європі, використовуючи вантажні фургони, виготовлені за цією технологією.

«Наше стратегічне партнерство з Hyundai і Kia означає, що ми будемо виробляти електромобілі покоління 2.0 по всьому світу і, що важливо, вже в найближчому майбутньому», – заявив на церемонії підписання інвестиційної угоди Генеральний директор компанії Arrival Денис Свердлов.

«Дані інвестиції є частиною стратегії відкритих інновацій, що проводиться Hyundai і Kia. Ми будемо поглиблювати співпрацю з технологічними компаніями, такими як Arrival, щоб оперативно реагувати на швидко-мінливий ринок екологічного легкого комерційного транспорту», – підкреслив президент і директор з інновацій Hyundai Motor Group Чи Янгчен (Youngcho Chi).