НовиниСвіт

Hyundai і Ineos вироблятимуть водневі автомобілі

Ineos, одна з найбільших хімічних компаній світу, підписала з південнокорейським автомобільним виробником Hyundai угоду про співпрацю, в рамках якої сторони вивчать варіант можливого постачання паливних систем Hyundai для позашляховика Ineos Grenadier.

Автомобіль спочатку розроблявся з двигунами внутрішнього згоряння і повинен був вийти на ринок в 2022 році. Однак плани уряду Великобританії якомога швидше припинити випуск авто з дизельними і бензиновими двигунами підштовхнули керівництво Ineos задуматися про випуск моделі з двигуном на водні. У підсумку вибір припав на силові установки Hyundai, які вже використовуються на автомобілях корейського концерну NEXO SUV – першому в світі комерційному авто, оснащеному двигуном на водні.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Сторони мають намір «спільно досліджувати можливості виробництва і поставок водню, а також впровадження технологій і продуктів, пов’язаних з воднем», наголошується в прес-релізі. В рамках ініціативи компанії готові підтримувати всілякі державні і приватні проекти з розвитку ринку автомобілів на водневих двигунах в Європі.

Source
oilcapital.ru

Back to top button