НовиниСвітТехнології

Hyundai готовий продемонструвати свій новий водневий автомобіль

У вересні найбільший автовиробник Південної Кореї Hyundai збирається оприлюднити плани з випуску своїх водневих продуктів та технологій, в тому числі нового седану.

Варто відзначити, що Hyundai має довгу історію розвитку технологій водневих паливних елементів, включаючи автомобілі ix35, Ioniq FCEV і Nexo FCV.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У компанії заявляють, що 7 вересня на своєму онлайн-заході Hydrogen Wave будуть продемонстровані найсучасніші електромобілі на паливних елементах, а також інші інноваційні додатки».

На одному з відеороликів показано випробування замаскованого седану Hyundai з водневим двигуном на гоночній трасі. Експерти відзначають, що автомобіль, показаний у відео-тізерах, має деяку схожість із американським Veloster N.

Hyundai готовий продемонструвати свій новий водневий автомобіль

Хоча ніяких подробиць не повідомлялося, раніше корейський автовиробник заявляв, що його бренд N в майбутньому буде розробляти як водневі паливні елементи, так і електромобілі.

Відео-тизер про використання водню в комерційних транспортних засобах демонструє автомобілі з брендом HTWO, недавно створеного суббренда Hyundai, який має намір розвивати свій глобальний бізнес з виробництва паливних елементів.

Поряд з Toyota Hyundai Motor Group продовжує вкладати значні кошти у розвиток водневих технологій як для транспорту, так і для інших цілей. Hyundai заявляє, що працює над «захоплюючими планами і бізнес-стратегіями для нових технологій водневої мобільності, систем паливних елементів наступного покоління і додатків для різних галузей, не тільки автомобілебудування».

Source
AUTOCAR
Back to top button