Світ

Huawei допоможе Chery в створенні «розумних машин»

Угоду підписали президент бізнес-юніта Smart Car Solutions Ван Цзюнь (ліворуч) і віце-президент Chery Гао Сіньхуа. Ззаду справа виглядає бос Chery Інь Тун’юе. Глава Хуавей, 76-річний Жень Чженфей, в церемонії не брав участі. Замість нього прийшов менеджер служби маркетингу Чи Ліньчунь.

Компанії Chery Automobile і Huawei Technologies підписали всебічну рамкову угоду про поглиблену співпрацю. Мова йде про розробку електричної та електронної архітектур для «розумних машин», кокпіта для них же, автопілоти, інформаційно-комунікаційних технологіях (включаючи зв’язок 5G), «інтелектуальної енергії», хмарних сервісах і інфраструктурі «великих даних». Правда, працювати з Chery буде не сам Huawei, а його «дочка» Smart Car Solutions BU.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Huawei допоможе Chery в створенні «розумних машин»

Зараз «розумними машинами» займається підрозділ Chery New Energy, яке у вересні презентувало модульну платформу @Life. У лінійку смарт-карів входять (зліва направо): «маленький мураха» Ant eQ, паркетник Tiggo e, «великий мураха» Mayi і седан Arrizo e.

Huawei прагне стати в КНР таким же могутнім постачальником «інтелектуальних рішень», як Bosch в Європі і США. Китайський концерн вже співпрацює більш ніж з 30 автобрендів. Він просуває систему Huawei HiCar, вважається аналогом Apple CarPlay, і об’єднує 18 компаній в «екосистемі 5G». Серед них BAIC, BYD, Changan, Dongfeng, FAW, GAC, Great Wall, JAC, SAIC і, само собою, Chery.

Back to top button