НовиниСвіт

Honda завершує 2020 рік новими рекордами

Автовиробники у всьому світі сильно постраждали від глобальної пандемії. Компанія Honda не стала винятком і була змушена простоювати в Сполучених Штатах, але зуміла заплатити своїм співробітникам під час зупинок. У 2020 році японський виробник зіткнувся з іншими проблемами, включаючи кібератаку і проблеми з ланцюжком поставок на своєму заводі в Великобританії. Незважаючи на всі ці невдачі, Honda зуміла закінчити рік на сильній ноті, встановивши нові рекорди за листопад.

Компанія Honda тільки що опублікувала звіт про виробництво автомобілів, продажі на внутрішньому ринку Японії і результати експорту за листопад 2020 року. Цифри показують, що Honda встановила нові рекорди виробництва в Китаї та Азії в цілому, випустивши 64 843 автомобілі в Японії (зростання на 22,5%), 183 487 автомобілів в Китаї (зростання на 20%) і 231 902 автомобілі в Азії (зростання на 15,9%).

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Це третій місяць поспіль, коли Honda демонструє зростання виробництва в річному вирахуванні в порівнянні з 2019 роком. Навіть в США виробництво збільшилося до 89 138 одиниць (поліпшення на 5,8%) у порівнянні з 2019 роком. Майже всі моделі Honda, продані в США, виробляються місцевою промисловістю, включаючи моделі Accord, Civic, CR-V, Insight, Odyssey, Pilot, Passport, Ridgeline, а також Acura TLX, ILX, RDX, MDX і NSX. Автомобільний завод Honda в Мерісвіллі в Огайо випустив 5,9-мільйонний автомобіль на початку цього року – Accord Hybrid 2020 року.

У листопаді Honda експортувала з Японії 6 994 автомобіля (ріст на 11,1%). Тільки 145 з цих експортних моделей припало на США, що означає, що Honda домоглася успіху від інших моделей, таких як Honda Fit 2021 року, Honda e і Honda N-Box. Новий гібридний Fit (також відомий як Jazz) став восьмим найбільш популярним автомобілем у Японії серед нових автомобілів, в той час як N-Box був найбільш популярним автомобілем в категорії міні-транспортних засобів з 15 685 проданими автомобілями. У Honda також був невеликий мінівен під назвою Freed, який став дев’ятим з найбільш популярних авто в Японії.

Source
32cars.ru
Back to top button