Новини

Honda нарощує виробничі потужності в Китаї

Компанія Guangqi Honda Automobile Co., Ltd. (GHAC) — спільне підприємство Honda Motor Co. та Guangzhou Automobile Group Co. – офіційно відкрила свій третій автомобільний завод у Китаї та новий завод з виробництва двигунів, що розташовані поруч з раніше збудованим підприємством в місті Зенгченг.

Потужність нового підприємства складає 120 тисяч автомобілів на рік (згодом має бути розширена до 240 тис. авто). Загальні інвестиції в будівництво автомобільного заводу та заводу з виробництва двигунів склали близько $560 млн.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Відтепер сумарна виробнича потужність китайських заводів Honda перевищила 1 мільйон автомобілів на рік.

Новий автомобільний завод (що випускатиме в основному компактні автомобілі Honda) проектували та зводили, щоб мінімізувати шкідливий вплив на навколишнє природне середовище. Він містить цілу низку сучасних технологічних рішень, які дозволяють збільшити ефективність виробництва, якість продукції та збереження енергії. Зокрема, підприємство оснащене сонячною електростанцією та системою зберігання енергії ємністю 17 мегават-годин (найпотужніша система серед усіх автомобільних заводів Китаю).

Джерело: GreenCarCongress

Back to top button