Honda і Nissan скорочують робочі місця в США

Близько 10 тис. робочих на своїх заводах, що простоюють в США, має намір звільнити Nissan Motor, в той час як Honda Motor відправляє більше половини своїх американських співробітників в тимчасову відпустку в умовах пандемії коронавірусу, повідомляє 7 квітня Nikkei Asian Review.

Як стало відомо Nikkei, звільнення торкнуться майже всіх американських заводських працівників Nissan – на автомобільних і моторобудівних заводах в Теннессі і на автозаводі в Міссісіпі. Журналісти припускають, що компанія знову найме цих людей після відновлення виробництва.

Рішення Honda зачіпає п’ять складальних заводів в Огайо, Алабамі і інших штатах. У США Honda має в цілому 20 тис. працівників, з яких понад 10 тис. будуть відправлені у відпустку до кінця квітня.

Honda буде платити своїм працівникам повну заробітну плату до 12 квітня. Після цього співробітникам компанії, так само як і звільненим працівникам Nissan, доведеться звернутися за допомогою з безробіття до влади США.

Nissan також планує звільнити велику частину зі своїх 6 тис. співробітників на заводі компанії в Великобританії і близько 3 тис. робочих на іспанському заводі в Барселоні.