Світ

Honda і GM випробують безпілотник Cruise Origin в Японії

На малюнку Origin вже добрався до Токіо (зліва видніється головний залізничний вокзал), але в реальності прототип ще знаходиться в Америці. Прем’єра човника відбулася рік тому, а технічні характеристики невідомі досі. Зрозуміло тільки, що Origin напханий технологіями Ultium.

Компанія Honda оголосила, що в 2021 році за сприяння General Motors почне в Японії тестування автономних машин від стартапу Cruise, які будуть переправлені з США. Підрозділ Honda Mobility Solutions, створене в лютому 2020 го, проявляє найбільший інтерес до шатлу Cruise Origin, оскільки той оптимально підходить для прийдешніх сервісів MaaS («мобільність як послуга»). Вони обумовлені в угоді з GM, підписаному Хондою в жовтні 2018 року.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Honda і GM випробують безпілотник Cruise Origin в Японії

Робокари Cruise AV на базі електричного хетчбека Chevrolet Bolt теж нагострили лижі в Токіо, хоча 14 лютого дебютують оновлений Bolt і його брат-кросовер Bolt EUV.

Ден Амманн, який очолює Cruise, підкреслив, що «місія не обмежується США», а тести в Японії – це “невеликий, але символічний крок, зроблений разом з Хондою на глобальному шляху”. Глава Хонди Такахіро Хатіго відбувся черговими фразами про «нові цінності мобільності» в повсякденному житті, «служінні людям у всьому світі» і прискорення бізнесу MaaS. Зауважимо, Nissan теж хоче запустити безпілотники в Японії, але за участю Waymo. Шатли Toyota e-Palette намотують кілометри на полігоні в Toyota City.

Back to top button