Світові автопрем'єри

Honda анонсувала світову прем’єру

Тонкі ходові вогні у вигляді перевернутої «L» нагадують американський Passport. Втім, подібний «світловий підпис» отримав і новий Civic. Навіть грубе порівняння розмірів логотипу і машини говорить, що новачок відноситься до компакту або Субкомпакт.

Індонезійська філія Хонди поширила в соцмережах запрошення на «цифрову світову прем’єру» третього травня. Ім’я моделі тримається в секреті, і місцева преса губиться в здогадах. Оскільки кросовер не схожий на HR-V, CR-V і Pilot, залишається не так вже й багато варіантів: BR-V, WR-V, UR-V і абсолютно нова модель, наприклад ZR-V.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Honda анонсувала світову прем'єру

З сьогоднішнього дня в Індонезії продаються близнюки Daihatsu Rocky і Toyota Raize. Телеканал CNBC Indonesia вважає, що відповіддю Хонди буде нове (друге) покоління субкомпакта BR-V. Цю точку зору поділяють інші ЗМІ: мовляв, застарілий BR-V зразка 2016 року давно пора міняти.

Honda анонсувала світову прем'єру

Нинішня Honda BR-V досі вважається новою через скупого фейслифтинга, проведеного рік тому. Модель виробляється в Індонезії тільки з бензиновим атмосферником 1.5 (120 к.с., 145 Н•м), шестиступінчастою “механікою”, варіатором і суто переднім приводом.

За відсутності інших зачіпок припущення про «другий» Хонді BR-V здається цілком правдоподібним. Сумніви у виборі майданчика для світової прем’єри залишаються, оскільки модель випускається не тільки в Індонезії, але і в Таїланді, Малайзії, Пакистані. Зараз ціни на BR-V лежать в діапазоні 239,5-279,6 млн рупій (1,24-1,45 млн рублів). Актуальною статистики продажів не видно, однак відомо, що в Індії субкомпакт відправлений у відставку через низький попит і посилення еконорм.

Back to top button