Моделі

Хетчбек Audi A3 Wang Yibo зробив ставку на дизайн

Витягнутому спліттеру і великому антикрилу з торцевими пластинами позаздрять навіть S3 з RS 3.

Представлений в Гуанчжоу хетчбек Audi A3 Wang Yibo Limited Edition явно адресований молоді, адже серед неї напевно більше знають, хто такий Ван Бо. Решті доведеться пояснити: Бо – китайський актор, співак, танцюрист, телеведучий, мотогонщик, фотомодель і учасник південнокорейсько-китайського бой-бенду Uniq. Напевно, для кого-то Ван Бо відомий більше, ніж ательє MTM, яке допомогло «кільцям» створити цю спецсерію, надавши ефектний аеродинамічний обвіс.

Хетчбек Audi A3 Wang Yibo зробив ставку на дизайн

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Пятидверка отримала розширені повітрозабірники, оригінальні колісні диски, чорно-зелений декор з логотипами серії на решітці радіатора, дверях, крилах, в проекторі і навіть на ободах коліс.

Хетчбек Audi A3 Wang Yibo зробив ставку на дизайн

У салоні A3 Wang Yibo використана зелена прострочки, а на передній панелі красується автограф актора.

На жаль, дизайнерський запал, проявлений Audi і MTM при розробці цього видання, дизайном і був вичерпаний. Під капотом хетчбека знаходиться самий звичайний для моделі A3 Sportback 35 TFSI мотор: турбочетвірка 1.4 з віддачею 150 л.с. і 250 Н • м, поєднана з семиступінчастим “роботом” з двома зчепленнями. Хетчбек A3 Wang Yibo вже продається в Піднебесній за 268 500 юанів.


Back to top button