Моделі

Haval представив дві нові серійні моделі

Ім’я концепту XY відсилає до змінних в математиці. Концепт «домігся всебічного прогресу в продуктивності, інтелекті, зовнішній вигляд і є тією змінною, яка піднімає розумні автомобілі на новий рівень».

Компанія Haval представила на автосалоні в Шанхаї концепти Haval XY і Haval X Dog. Перший являє собою прообраз флагманського кросовера, якому неофіційно пророкують в серії індекс F9 і вихід до кінця року. За визначенням фірми, це перша модель High-End на платформі Lemon з гібридною системою DHT.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Haval представив дві нові серійні моделі

У поетичному описі дизайну і можливостей моделі китайці пишуть про «полювання в часі і просторі», «науці і космічних променях» і «далекої галактики». Решітка радіатора повинна нагадувати про доріжку зірок в нічному небі, а фари – про світанки, сфотографовані з космосу.

Кросовер використовує інтелектуальну систему Great Wall Motors Coffee з чіпом Qualcomm 8155 і голосовою взаємодією, щоб вивчати звички і потреби власника. Про технічні характеристики виробник не розповідає. Однак китайські ЗМІ повідомляють, що в серії у машини буде кілька версій. Це гібрид з турбомотором 1.5 T і «роботом» DHT130 з інтегрованим електромотором, а також традиційні силові установки з семиступінчастим “роботом” з подвійним зчепленням мокрого типу і турбомоторами 2.0 T і 1.5 GDIT.

Haval представив дві нові серійні моделі

Символ X в цьому шоу-карі, знову ж таки, відсилає до змінних і символізує «новий нескінченний досвід». В даному випадку мається на увазі взаємодію клієнта, бренду і машини в рамках «екосистеми користувача», поєднання онлайн- і офлайн-сервісів, інтелектуальний кокпіт тощо. Haval X Dog – розповідає про прийдешнє перетворенні «собак».

Хавейла в цілу лінійку машин. «Молоді люди, професійна еліта, підприємці – кожна група зможе знайти свою власну модель з категорії «собак», відповідну стилю життя», – пояснює компанія. І на відміну від нарочито утилітарного «великого пса» (Dagou / Big Dog) X Dog повинен стати «модним артефактом для молоді». Технічних даних концепту розробники не приводять, хоча платформу Lemon вгадати нескладно. Зате компанія запевняє, що в наступні три роки виведе на ринок п’ять нових «собак».

Back to top button