Світ

Хакери зупинили виробництво Toyota

Toyota припинить виробництво автомобілів на всіх своїх заводах у Японії у вівторок (1 березня). Причина – атака хакера на одного з найбільших постачальників обладнання для японського бренду, повідомляє Nikkei Asia.

Рішення про зупинку трубопроводів було ухвалено після того, як кібератака порушила роботу електронної системи управління постачанням. Експерти Toyota зараз вивчають ситуацію, сподіваючись, що заводи зможуть розпочати роботу після середи (2 березня). Через зупинку компанія не зможе виготовляти близько 10 000 автомобілів, що становить 5% від плану внутрішнього ринку.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Поки що Toyota не давала офіційного коментарю тому, що відбувається. Проте джерела в компанії Kojima Industries, що постачає пластикові компоненти, підтвердили інформацію про атаку на її електронні системи.

Це не перший випадок протягом останніх місяців, коли Toyota змушена закривати свої заводи в Японії. На кінець січня 11 із 15 компаній у країні закрилися через високий зростання заражених коронавірусом співробітників.

Back to top button