Читацький зал

Хакери вкрали особисті дані сотень клієнтів General Motors

Сервери General Motors зазнали хакерської атаки, в результаті якої клієнтам було розкрито конфіденційну інформацію. Серед вкрадених у злочинців даних – імена, домашні адреси, номери телефонів власників автомобілів, а також дані про пробіг їх автомобілів та історії маршрутів, повідомив Gizmodo, зазначивши, що лише у Каліфорнії кількість постраждалих клієнтів перевищила 500.

Цікаво, що крадіжка даних сталася не за один день – зловмисники проникали в акаунти з 11 по 29 квітня, повідомляє General Motors, команда якої розслідує інцидент. Злочинці використовували метод автоматичного вкидання облікових даних, які можуть купити в темній мережі.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Метою хакерів були бонусні бали клієнтів GM. Всі вони були зняті з відповідних рахунків та обміняні на подарункові картки, якими можна розплачуватися за послуги та товари. Пізніше бонуси повернули на рахунки клієнтів, запевняють у концерні.

Однак із особистою інформацією все не так просто. Хакери мають досить довгий список даних — імена, прізвища, адреси (домашній та e-mail), номери телефонів, зарезервовані місця, аватари і навіть фотографії, а також історія використання автомобіля. GM намагається заспокоїти клієнтів тим, що до «зливу» не входять дати народження, номери страховок або дані банківської картки та водійських прав — така інформація не зберігається в акаунті.

Back to top button