Новини

Група PSA і Total підписали угоду про створення спільного підприємства АСС (Automotive Cells Company)

Група PSA і французький нафтогазовий концерн Total через свою компанію Saft, що виробляє акумулятори, підписали угоду про створення спільного підприємства АСС (Automotive Cells Company).

У рамках цього партнерства сторони створюють гравця світового рівня в розробці і виробництві високопродуктивних акумуляторів для автомобільної промисловості з 2023 року.

Total/Saft поділиться своїм досвідом в області НДДКР і індустріалізації, а Група PSA – своїми знаннями автомобільного ринку і досвідом виробництва. Центр досліджень і розробок в Бордо і пілотний об’єкт в Нерсак (Франція) вже приступили до роботи для розробки нових високоефективних літій-іонних технологій. Після закінчення цього етапу досліджень і розробок, планується запуск масового виробництва на двох заводах: в Дуврене (Франція) і Кайзерслаутерні (Німеччина).

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Проект стане відповіддю на виклики енергетичного переходу, зменшуючи вплив транспорту на навколишнє середовище по всьому виробничо-збутовому ланцюжку.

Метою проекту є підтримка зростання попиту на електромобілі на європейському ринку, який, як очікується, виросте в 15 разів – до 400 ГВт.г.

Планується, що початкова потужність виробництва в рамках спільного підприємства складе 8 ГВт.г, а до 2030 року досягне 48 ГВт.г, що дозволить реалізувати виробництво 1 млн електромобілів на рік, тобто більше 10% європейського ринку.

Цей проект має фінансову підтримку держави Франції та Німеччини в розмірі 1,3 млрд євро. Весь проект залучить інвестиції в розмірі понад 5 млрд євро.

Back to top button