Новини

Група FCA відмовилася від злиття з Renault

Рада директорів концерну Fiat Chrysler Automobiles вчора ввечері прийняла рішення негайно відкликати свою пропозицію про злиття з Groupe Renault. В офіційному повідомленні керівництво FCA говорить про несприятливу політичну ситуацію у Франції, а західні видання вважають, що акціонерам Renault не вдалося домовитися з Nissan.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Керівництво FCA як і раніше упевнено в обгрунтованості і раціональності пропозиції, а також збалансованості термінів і умов, які враховували інтереси обох сторін. Компанія дякує Groupe Renault і партнерам по альянсу – Nissan і Mitsubishi – за конструктивну участь в переговорах, але вважає, що політична ситуація у Франції не сприяє завершенню угоди. У зв’язку з цим FCA має намір зайнятися «реалізацією незалежної стратегії».

Джерела The Wall Street Journal стверджують, що керівництво Nissan заявило про перегляд відносин з Renault в разі, якщо угода про злиття з FCA буде схвалена. Уряд Франції, в свою чергу, відмовився від підтримки угоди через небезпеку розпаду альянсу з Nissan.

В кінці травня група Renault випустила прес-реліз, в якому підтвердила отримання від FCA пропозиції про злиття за умови володіння рівними частками. Італійський концерн вважав, що об’єднання з Renault дозволить «підсилити позиції марок в період масштабної трансформації галузі», а також зробить можливим вихід в усі сегменти ринку – від масового до преміум.

Джерело: motor.ru

Back to top button