ДайджестНовини

Громади Запоріжжя отримали шкільні автобуси ZAZ

Чергова партія автобусів ZAZ А08 шкільної модифікації була передана територіальним громадам Запорізької області.

Урочисте вручення ключів відбулося перед адмінбудівлею Запорізької облдержадміністрації 26 листопада.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Це заключна у цьому році партія транспорту для школярів регіону – п’ять транспортних одиниць із 20 запланованих у 2021 році (15 автобусів вручено раніше), які придбані для п’яти територіальних громад області на засадах співфінасування за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, повідомляє прес-служба Корпорації УкрАВТО.

Крім цього, у 2021 році громадам області були передані ще 6 шкільних автобусів, які придбані за кошти, що були виділені у 2020 році.

Переможцем процедури закупівлі шкільних автобусів для закладів загальної середньої освіти області стало дилерське підприємство «Запоріжжя-Авто», що входить до складу Корпорації УкрАВТО. Сама ж техніка була вироблена на Запорізькому Автомобілебудівному Заводі (також входить до складу Корпорації УкрАВТО).

Автобуси ZAZ А08 шкільної модифікації відповідають всім вимогам ДСТУ 7013:2009, розраховані на комфортне перевезення 30 школярів із забезпеченням усіх необхідних безпекових показників, таких як, наприклад, паски безпеки на кожнім сидінні та окремі сітки для рюкзаків та особистих речей дітей.

Source
УкрАВТО
Back to top button