Технології

Great Wall представив двигун V6 і два 9-ступінчастих «автомата»

Новий силовий агрегат Great Wall Motors привертав інтерес автолюбителів ще до своєї офіційної прем’єри. Але компанія представила не тільки свіжий 3-літровий двигун, але і дві 9-ступінчасті коробки передач власної розробки.

У розробці мотора GWM допомагала заснована в 2018 році компанія Hycet, що спеціалізується на системах електроприводів, а також на розумних системах управління. Розроблений двигун отримав назву 6Z30. Цифра 6 вказує на кількість циліндрів, а 30 – на обсяг мотора. Новий 3-літровий V6 Great Wall працює в зв’язці з 9-ступінчастою коробкою передач, одна з яких розрахована на гібридну систему.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Great Wall представив двигун V6 і два 9-ступінчастих «автомата»

За інформацією Great Wall, турбований двигун буде оснащуватися системою подвійного уприскування, а його потужність сягатиме 350 к.с. (260 кВт). Максимальний крутний момент при цьому складе 500 Нм. V6 буде працювати по циклу Міллера, що дозволяє поліпшити термодинамічну ефективність. Варто підкреслити, що екологічний клас цього мотора відповідає стандартам Euro-6.

Перша з представлених 9-ступінчастих коробок передач (9AT) розрахована на роботу тільки з бензиновим мотором. У той же час другий варіант трансмісії (9НАТ) підтримує гібридну систему. За інформацією 36kr, гібридна установка дозволить мотору досягти показників потужності і крутного моменту в 560 к.с. і 750 Нм.

За словами представників компанії Hycet, життєвий цикл даних розробок буде досить довгим, так як спільно з GWM вони використовували передові технологічні рішення.

На даний момент відомо, що двигуном 3.0 і коробкою передач 9АТ будуть оснащуватися моделі Tank, такі як 300, 700 і 800. Також дану силову установку приміряє на себе і пікап Great Wall X-Gun.

Back to top button