Світові автопрем'єри

Great Wall поставив перед Tank складні завдання. Перші огляди позашляховиків нового бренду

Китайські блогери вже зняли перші огляди моделей Tank 700 і 800, з якими новий бренд почав експансію на глобальний авторинок.

Про те, що Tank швидко виросте з сімейства марки Wey, стало відомо ще на початку року. Але саме на Шанхайському автосалоні Great Wall провела офіційну презентацію нового бренду. Він став п’ятим в структурі великого концерну, поряд з Haval, GWM Pickup, Ora і Wey.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Great Wall поставив перед Tank складні завдання. Перші огляди позашляховиків нового бренду

Однак це зовсім не «п’яте колесо» для компанії. Перед Tank ставляться самі амбітні завдання, заявили керівники марки на прес-конференції в Шанхаї. Як уточнює прес-служба GWM, до 2025 року глобальні продажі «Танків» повинні досягти 500 тисяч одиниць. І до цього часу він зможе поборотися за титул «бренду позашляховиків номер 1 в світі.

– Зламати гіпсокартонна стеля, зведений спільними підприємствами з участю іноземного капіталу, і привести на верхній рівень китайський незалежний бренд, – так характеризує задачу Tank офіційний сайт GWM.

Great Wall поставив перед Tank складні завдання. Перші огляди позашляховиків нового бренду

Tank на презентації в Шанхаї представив популярний амбасадор – 56-річний актор Чжан Ханью. Він відомий як ролями в китайському кіно, так і фотосесіями в наймодніших журналах. Зокрема, Esquire, GQ і Elle Men. Це красномовно говорить про те, на яку аудиторію розраховують в Tank. Це люди, які мають достатні кошти і багатий життєвий досвід і при цьому високо цінують розкіш, імпозантності, технологічність і комфорт.

Різноманітність арсеналу нової дивізії «Танків» покликані показати дві новинки Шанхайського автосалону. Tank 700 посилив лінію, взяту ще Wey Tank 300. А респектабельний Tank 800 іноземні ЗМІ вже порівнюють з Rolls-Royce Сullinan. Тим цікавіше подивитися перші короткі огляди цих новинок, вже з’явилися в соціальних мережах. По всій видимості, справа не стане і за великими тест-драйвами – аж надто яскравими вийшли обидва позашляховика нового бренду.

Back to top button