Світ

Great Wall Motors підписала договір з GM про придбання його виробничих потужностей в тайському Районг

До недавніх пір завод випускав дві моделі Chevrolet (пікап Colorado і позашляховик Trailblazer), а також дизельні двигуни Duramax. Тепер підприємство зазнає модернізацію, щоб в першому кварталі 2021 роки стати стратегічним форпостом GWM в країнах ASEAN і одинадцятої виробничою базою в світі.

Автозавод, що займає в провінції Районг більше 70 гектарів, відкрився в серпні 2000 року. Відмітка в мільйон випущених автомобілів була досягнута в 2014-му. Чисельність персоналу – 1900 чоловік.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Great Wall Motors підписала договір з GM про придбання його виробничих потужностей в тайському Районг

«Таїланд вважається одним з кращих місць в світі для створення автовиробництва […] Завод стане інтелектуальним центром відповідно до глобальними стандартами GWM», – заявив Елліот Чжан (ліворуч), президент GWM ASEAN & Thailand. «Ми раді бачити, що потужності в Районг продовжують відігравати важливу роль у розвитку автопрому Таїланду і ASEAN», – зазначив Джозеф Урсо, директор GM.

В руках GWM потужність заводу складе 80 000 автомобілів на рік. На конвеєр встануть легковики з ДВС, гібриди HEV і PHEV, а також електромобілі. Про які саме бренди йде мова (Great Wall, Haval, Wey, Ora), поки неясно. Китайці збираються використовувати інновації і в області автоматизації виробництва (такі як штучний інтелект), підвищувати кваліфікацію персоналу і розвивати суміжні галузі.

Back to top button