Новини

Держпідтримка посилить розвиток експорту російського автопрому

Мінпромторг Росії прогнозує вихід до 2025 року на обсяги експорту автомобілів в обсязі 300 тисяч од.

За словами глави Мінпромторгу, це консервативний сценарій, але є і більш амбітний план. “Все залежатиме від можливостей бюджету”, – сказав Денис Мантуров.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Раніше глава кабінету міністрів РФ, коментуючи ситуацію в автопромі, зазначив, що ситуація в автомобільній галузі перебуває під впливом негативної динаміки економіки, але “Ми її (автомобільну галузь – ред.) підтримували доступними для держави методами, включаючи різні форми пільг, субсидій, але це, звичайно, до кінця все одно ситуацію не змінило, і певне падіння там спостерігається”.

Денис Мантуров на цьому тижні також заявив, що російський авторинок в цьому році знизиться приблизно на 10% і стабілізується в такому стані ще на рік.

У той же час Мінпромторг чекає двократного збільшення експорту російських автомобілів вже до 2018 року.

Спілкуючись з журналістами, глава відомства розповів про те, що в уряді обговорюється програма підтримки експорту на період до 2025 року з урахуванням системи проектного управління. У пріоритетах чотири галузі – сільськогосподарське машинобудування, автопром, транспортне машинобудування та цивільна авіація. За словами Мантурова, програма підтримки експорту передбачає виділення спеціальних субсидій для того, щоб встановити більш тривалий термін забезпечення ресурсами на весь період кредитних угод. Для реалізації цих планів будуть внесені зміни до бюджетного законодавства.

Крім того, в рамках програми підтримки буде здійснюватися передекспортне фінансування і міжнародне страхування за експортними кредитами.

Back to top button