Ретро

Гонки класичних автомобілів «Від Музею до Музею 2020»

Уже п'ятий рік, на День Незалежності команда «Відродженого Київського Клубу Автомобілістів» проводить гонку класичних автомобілів!

Змагання проходили згідно регламентуючих документів ФАУ, в статусі клубного збору. Старт автомобілів дав заслужений тренер України, видатний спортсмен, майстер спорту СРСР з мотокросу, і майстер спорту СРСР з кільцевих гонок, – Віктор Олексійович Поваров.

Вранці 22.08, учасники прийняли старт від експозиції КП “Київпастранс” на провулку Радищева, 1. Маршрут кожен екіпаж повинен був прокласти самостійно, відповідно до виданих завдань. Перша контрольна точка, Стелла Перемоги, потім монумент автомобілістам, потім Українка, фото на набережній, готель «Чорний Куб» і т.д. Згідно маршрутного листа фініш учасників повинен відбудитися в чудовому місті Ржищів в Археологічному музеї! Фінішувало на один автомобіль менше.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

З Хлібом з сіллю зустрів учасників автопробігу колектив музею на чолі з директором музею Карпенко Людмилою Степанівною! Усім дуже сподобалося, година екскурсії пролетіла, як одна хвилина. Унікальні експонати, захоплені люди, і багато цікавої інформації для затвердження самосвідомості українців.

Підвели підсумки, – найкращим серед усіх учасників, став екіпаж на автомобілі Volkswagen Käfer Ігор Левченко та Наталія Музика! Pit stop, чай, кава, в компанії з керівництвом Музею, запис в «Книзі відгуків», і виїхали на Старт «Rally Tour De Kan GRAVITON Race».

Back to top button