НовиниСвіт

Голова Volkswagen назвав Tesla Model Y еталонним електромобілем

На існуючих платформах, розроблених під двигуни внутрішнього згоряння, кращий електромобіль не збудувати

Генеральний директор Volkswagen AG Герберт Дісс (Herbert Diess) поділився своїми враженнями від тестування Tesla Model Y, назвавши цей електромобіль «еталонним».

Також пан Дісс зазначив, що між двома автовиробниками немає ніякої укладеної угоди.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

З приводу тест драйву Дісс додав, – я тестував Tesla Model Y – з моїм колегою Френком Уелш. Цей автомобіль для нас є еталоном у багатьох аспектах (не у всіх!).

Особливо гендиректор VW відзначив користувальницький інтерфейс американського електромобіля, можливість оновлення програмного забезпечення, особливості водіння, продуктивність моделей вищого класу, мережу зарядки та запас ходу.

Це не перший раз, коли Дісс хвалить Tesla, особливо коли мова заходить про програмне забезпечення. Саме в цьому Глава Volkswagen бачить причину відставання німецького автогіганта від компанії Ілона Маска.

У своєму коментарі про характеристики Model Y Геберт Дисс підкреслив, що перевага цього автомобіля в тому, що він з самого початку розроблявся, як електромобіль і такий підхід забезпечує конкурентну перевагу Tesla перед іншими автовиробниками, які довгий час займалися адаптацією існуючих платформ, розроблених під ДВЗ.

«На існуючих платформах, розроблених під двигуни внутрішнього згоряння, кращий електромобіль не збудувати», – підсумував Дісс.

Source
electrek.co

Back to top button