Новини

GM скорочує виробництво на німецьких заводах через Брексіт

General Motors сподівається знизити для себе негативні наслідки виходу Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії з Європейського Союзу, зокрема за рахунок скорочення робочого часу на заводах в Німеччині.

The Wall Street Journal повідомляє, що Детройтський автовиробник обмежить виробництво на двох заводах, які виробляють транспортні засоби для свого бренду Opel в Європі. Адже Великобританія була найбільшим ринком для моделей Corsa і Insignia, які продаються на ньому під брендом Vauxhall.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Незважаючи на те, що автомобільний ринок цієї країни в даний час досить ємний, червневий референдум за вихід з ЄС вплинув на вартість фунта. Через що в GM побоюються, що проблеми з валютою і зниження споживчих витрат знизять попит на їхні автомобілі у Великобританії.

GM минулого місяця вдалося вийти зі збитків в Європі, і була надія закінчити рік в плюсі. Але ці надії можуть звалитися в слідстві ефекту Брексіта, втрати від якого оцінюються для другої половини цього року в $400 мільйонів.

Back to top button