Новини

GM перейменувала один з найстаріших заводів Детройта в Factory Zero

Підприємство випускатиме електричні позашляховики і пікапи Hummer.

Корпорація General Motors поспішила перейменувати свій завод Detroit-Hamtramck Assembly Center в Factory Zero, щоб підкреслити його майбутню екологічність. Зараз підприємство проходить реконструкцію вартістю 2,2 мільярда доларів з метою зробити його абсолютно нешкідливим для навколишнього середовища.

З 2021 року на Factory Zero почнуть випускати електричні позашляховики і пікапи відродженої марки Hummer. Надалі на конвеєр встане повністю автономний електрокар Cruise, який створюється як роботизовані таксі.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

В GM вже домовилися про те, що місцева енергетична компанія DTE поставить підприємству 516 кіловат електрики від сонячних панелей. Дах самого заводу буде обладнений сонячними батареями на 30 кіловат. До 2030 року всі без винятку заводи General Motors повинні стати вуглецево-нейтральними, що, втім, не означає, що там повністю припинять випуск бензинових машин.

Цікаво, що завод Detroit-Hamtramck Assembly є одним з найстаріших автоскладальних підприємств в світі. Він був заснований в 1911 році компанією Dodge і випускав автомобілі цієї марки до 1981 року. Через те, що сталась тоді нафтова криза і спаду продажів машин з високою витратою палива, Dodge продав підприємство GM. У 1985 році, після реконструкції, з конвеєра Detroit-Hamtramck Assembly почали сходити автомобілі Cadillac.

Презентація електромобілів Hummer відбудеться вже завтра, 20 жовтня.


Back to top button