СвітТехнології

GM, LG Energy Solution побудують 2-й американський завод акумуляторів у Теннессі

General Motors та південнокорейський партнер LG Energy Solution у п’ятницю заявили, що побудують другий завод з виробництва акумуляторних батарей у США, розкриваючи плани щодо заводу на $ 2,3 млрд у Спрінг-Хілл, штат Теннессі.

На запланованому заводі площею 2,8 мільйона квадратних футів, який планується відкрити наприкінці 2023 року, працюватиме 1300 людей, а виробнича потужність – близько 35 гігават-годин, подібно до заводу спільних підприємств Ultium Cells у Лордстауні, штат Огайо, вони рухаються у відповідь на зростаючий попит на ринку електромобілів. Потужність заводу дозволить йому постачати акумуляторні батареї для понад 500 000 електромобілів на рік.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

“Додавання нашого другого абсолютно нового заводу акумуляторних батарей Ultium в США разом із нашим партнером LG Energy Solution є ще одним важливим кроком у нашому переході до повністю електричного майбутнього”, – заявила керівник GM Мері Барра.

LG Chem заявив у своїй нормативній заявці, що її підрозділ LG Energy Solution інвестує в завод 933,5 мільйона доларів з цього року до 2023 року.

GM та LG Energy Solution використовуватимуть іншу, менш дорогу хімію акумуляторів у Теннессі, ніж та, яка буде використовуватися на заводі в Лордтауні, який відкриється наступного року.

Джерела заявили, що американському автовиробнику №1 буде потрібно більше заводів на акумуляторах за межами штату Теннессі, щоб досягти агресивних цілей електромобілів, включаючи прогнозовані продажі понад 1 мільйон електромобілів у всьому світі в 2025 році. Більш віддалене завдання GM включає зупинку продажів легких бензинів та дизельного палива.

В даний час більша частина виробництва акумуляторів зосереджена в Китаї та Кореї, тоді як Tesla та японський партнер Panasonic значною мірою контролюють більшість американських виробництв акумуляторів.

Коли він відкриється, новий завод акумуляторів GM-LG поставить батареї для кросовера Cadillac Lyriq EV, який GM планує розпочати будувати на своєму сусідньому збірному заводі Spring Hill наступного року. Очікується, що LG буде постачати батареї з Кореї до того часу.

У жовтні GM заявила, що інвестує 2 мільярди доларів у Spring Hill для створення електромобілів. Минулого року виробник автомобілів у Детройті заявив, що інвестує 27 мільярдів доларів в електричні та автономні транспортні засоби протягом наступних п’яти років.

Очікується, що до 2025 року GM побудує електромобілі на п’яти північноамериканських заводах – двох у Мічигані та по одному в Теннессі, Онтаріо, Канаді та Мексиці, повідомляє дослідницька компанія AutoForecast Solutions.

Минулого місяця LG Energy Solution заявила, що планує інвестувати понад 4,5 млрд доларів у виробництво акумуляторів у США протягом наступних чотирьох років, включаючи плани побудови щонайменше двох нових заводів.

Back to top button