Новини

Голови Renault-Nissan і Daimler вперше за шість років скасували спільну конференцію

Керівники альянсу Renault-Nissan і концерну Daimler AG Карлос Гон і Дітер Цетше вперше за шість років скасували спільну прес-конференцію, яка щорічно проходила в другий прес-день осінніх моторшоу у Франкфурті або в Парижі. Про це повідомляє видання Automotive News.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Вперше такий захід був організований в 2011 році. Після цього восени кожного року голови автовиробників збирали прес-конференції, на яких оголошували про майбутні спільні проекти своїх компаній.

За офіційною версією, захід у цьому році відмінили через те, що він не стикується з розкладом Гона, який в середу, 13 вересня, не може бути присутнім у Франкфурті. З якої причини, не уточнюється.

Оголошення про створення альянсу між Daimler AG і Renault-Nissan було зроблено в 2010 році. Тоді ж стало відомо, що автовиробники обмінялися акціями один одного. Німці отримали 3,1 відсотка цінних паперів, а франко-японський виробник – 1,55 відсотка.

В рамках цієї співпраці було розроблено кілька спільних моделей. Зокрема, Mercedes-Benz, що входить до складу Daimler AG, надав платформу для моделей Infiniti Q30 і QX30, а також мотори для седана Q50. Renault-Nissan, в свою чергу, передав «Даймлер» шасі для фургона Citan і пікапа X-класу, а також платформу Twingo для розробки «Смарт» останнього покоління.

Back to top button