Новини

Глава Volkswagen розповів, як наздогнати Tesla

За словами Герберта Дісса, перевагою німецької марки стануть розвинена дилерська мережа і різноманітність модельного ряду

Нещодавно ми писали про прийняте керівництвом концерну Volkswagen рішення збільшити інвестиції в електромобілі і супутні технології. На все це протягом п’яти років буде витрачено 73 мільярди євро.

У розмові з акціонерами після презентації плану глава німецького автоконцерну Герберт Дісс прямо назвав ці інвестиції бажанням наздогнати компанію Tesla, яка зараз є найбільшим виробником електромобілів у світі.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

При цьому Дісс підкреслив, що наздогнати і тим більше перегнати конкурентів буде не просто, пише Electrek.co. Він зазначив, що Tesla зараз також активно інвестує в свій розвиток. Однак, за словами Дісса, у його концерну є дві переваги, які «Теслі» недоступні: це широкий майбутній модельний ряд з різноманітними типами автомобілів на одній платформі, а також розвинена дилерська мережа.

Остання перевага виглядає досить спірно. У 2020 році успіх «Тесли» був обумовлений відсутністю дилерської мережі (яку через коронавірус довелося б закрити) і розвиненими онлайн-продажами.

Дісс і Ілон Маск є хорошими знайомими. Влітку Маск під час візиту до Німеччини зустрівся з Діссем і навіть протестував разом з ним Volkswagen ID.3.


Back to top button