Новини

Голова Tesla назвав терміни виходу першого кросовера марки

Вчора каліфорнійський виробник електромобілів Tesla оголосив про свій намір «перемогти» тривогу водіїв і потенційних покупців електрокарів щодо запасу ходу. На доказ серйозності своїх намірів компанія випустила нову версію програмного забезпечення для преміального седана Tesla Model S.

Відтепер ПЗ автомобіля, аналізуючи дані навігаційної системи, зможе вчасно попереджати водія про необхідність підзарядки і запропонує для цього станції, розташовані максимально зручно за закладеним маршрутом – нічого революційного, але завжди краще спланувати подібні зупинки заздалегідь.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Також власник і голова Tesla мільярдер Елон Маск анонсував, що перший кросовер Tesla Model X в своєму серійному виконанні буде випущений цього літа. Нагадаємо, що раніше голова компанії вирішив ще трохи продовжити півторарічну затримку випуску новинки заради того, щоб упевнитися в «абсолютній якості» продукту, що випускається. Таким чином, замість першого кварталу 2015 кросовер з’явиться на ринку в третьому.

Крім того, щоб вселити оптимізм в тих, що розмістили передзамовлення на Model X більше року тому, Маск пообіцяв наділити кросовер новими функціями, не «заявленими в концепті». Цілком можливо, що мова також йде про якісь програмні нововведення, що, не виключено, стосуються елементів самокерованості автомобіля.


Back to top button