Світ

Глава Renault розповів про можливу зупинку АвтоВАЗу через геополітичну кризу

Введення нових санкцій проти Російської Федерації на тлі української кризи може спричинити припинення постачання важливих автомобільних деталей, що серйозно позначиться на всьому авторинку.

Нестабільна геополітична ситуація через кризу навколо України може призвести до зупинок складальних ліній у Росії, зокрема на АвтоВАЗі та на підприємстві Renault. Про це в інтерв’ю Financial Times заявив глава Renault Group Лука де Мео.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Криза може призвести як до фінансових санкцій, так і в заборону на постачання важливих автомобільних комплектуючих, які приїжджають з-за кордону. На сьогоднішній день Renault займається дослідженнями в галузі організації альтернативних ланцюжків постачання компонентів для своїх заводів у нашій країні.

Нові постачальники можуть стати в нагоді в тому випадку, якщо європейська влада все ж таки запровадить проти Росії нові санкції. Поки що АвтоВАЗ та російська фабрика Renault отримують до 20% та 40% комплектуючих з-за кордону відповідно. У разі перебою постачання підприємства можуть чекати тривалі простої.

Back to top button