Моделі

Глава Форда анонсував вихід чисто електричного Транзиту

Ще в 2019-му компанія говорила, що збирається додати Transit на батареях в каталог в 2021 році. Схоже, графік вдасться витримати, не дивлячись на складний для автоіндустрії нинішній рік.

Генеральний директор Ford Motor Company Джим Фарлі, виступаючи на конференції акціонерів з фінансовим звітом по третьому кварталі, заявив, що повністю електрична версія вена Ford Transit вже готова і її дебют відбудеться в листопаді. Сама компанія показала в третьому кварталі чистий прибуток в $ 2,4 млрд при виторзі в $ 37,5 млрд. У подальшому розвитку Форда комерційний сектор буде відігравати важливу роль, і тут Фарлі підкреслив особливе значення для фірми двох моделей – Транзиту і F-150. До речі, легендарний пікап отримає чисто електричну версію у 2022-му (вірніше, тоді почнеться її серійний випуск, а прем’єра може відбутися в 2021-м).

Глава Форда анонсував вихід чисто електричного Транзиту

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Попередниками Транзиту EV можна вважати фургон Deutsche Post StreetScooter Work XL, який пробігає на зарядці 200 км (праворуч, випускається з 2018-го), і концепт Ford Transit Smart Energy (2019 рік), що проходив 150 км. Але в останньому випадку запас ходу авторів не цікавив, а проект був націлений на вивчення способів економії енергії.

Глава Форда анонсував вихід чисто електричного Транзиту

За даними Ford Authority, фінальний варіант вена використовує акумуляторний блок від кросовера Ford Mustang Mach-E або дуже близький до нього. У Мустанга, нагадаємо, є дві версії батареї: 75,7 кВт • год (використовувана частина 68 кВт • ч) і 98,8 кВт • год (використовувана частина 88 кВт • ч). На фото – лише прототип.

При створенні машини автори чимало уваги приділили зарядці і технології підключення до мережі для оптимізації управління парком. «Ці електромобілі будуть справжнім робочими транспортом, що володіє винятковими можливостями, з унікальними цифровими послугами і можливостями бездротового зв’язку, щоб підвищити продуктивність і час безвідмовної роботи комерційних клієнтів», – заявив Фарлі. Зауважимо, що «великий» Transit, незважаючи на свою популярність на ринку, в електрифікації є наздоганяючим. Адже вже були створені такі моделі, як Volkswagen e-Crafter, Mercedes-Benz eSprinter, Renault Master Z.E. і Peugeot e-Boxer. При згадці цих електричних фургонів ринок Європи згадується в першу чергу, але відомо, що Transit EV буде також продаватися і в Північній Америці.


Back to top button