Новини

Німеччина обігнала США з експорту автомобілів в Китай

Німеччина стала лідером з експорту автомобілів на ринок Китаю, випередивши США, під впливом торгової війни, заявив заступник міністра комерції КНР Ван Шоувень.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

“Раніше США були найбільшим постачальником автомобілів в Китай, але тепер Німеччина стала лідером з постачання автомобілів до Китаю. Імпорт японських, німецьких автомобілів на китайському ринку зростає, а американських падає”, – заявив Ван Шоувень. Він зазначив, що торговельні заходи США не відповідають інтересам Китаю, і не приносять користі самим США.

“Негативне сальдо торгового балансу США зростає не тільки з Китаєм, але і по відношенню до всієї світової торгівлі. Тому ми вважаємо, що торгова війна не відповідає торговим інтересам ні Китаю, ні США”, – підкреслив заступник міністра торгового відомства Китаю. На його думку, припинення торгової війни – єдиний вихід з ситуації, що склалася.

Торгова війна між Китаєм і США почалася після того, як 6 липня цього року в силу вступили взаємні підвищені митні збори між цими державами. США ввели мито в 25% на імпорт 818 найменувань товарів з Китаю загальним обсягом поставок в 34 млрд доларів на рік. Як контрзахід Китай в цей же день ввів мито в 25% на імпорт рівнозначного обсягу американських товарів.

У серпні США ввели мито в 25% на імпорт китайських товарів обсягом 16 млрд доларів. Відразу після цього китайська сторона ввела аналогічні заходи. Невдоволення США викликає торговий дисбаланс між двома країнами, який, за оцінками Вашингтону, становить 500 млрд доларів на користь Китаю.

Джерело: АВТОСТАТ

Back to top button