Моделі

«Геркулес» від Rezvani стане найпотужнішим 6-колісним пікапом в світі

Нова модель від творців «Звіра» і «Танка» буде «богом серед вантажівок».

Пікап Hercules з колісною формулою 6×6 каліфорнійська фірма Rezvani Motors анонсувала в червні, і тоді ж почала приймати заявки з передоплатою в 266 доларів. Передбачалося, що машину повністю розсекретять вже влітку, але цього досі не сталося. Тепер компанія трохи уточнила плани.

Виробник розповсюдив в соцмережах чергову тизерну фотографію, супроводивши її обіцянкою влаштувати прем’єру в найближчі тижні. Крім того, Rezvani заявила, що «Геркулес» стане найпотужнішим шестиколісний пікапом на планеті.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Останнє твердження інтригує, адже тренд, заданий в першій половині цього десятиліття монструозні Mercedes-Benz G 63 AMG 6×6, встигло підтримати чимало виробників і тюнінг-ательє. Не виключено, що Hercules розділить 6,2-літровий V8 з позашляховиком Rezvani Tank X. Цей агрегат запозичили у масл-кара Dodge Challenger SRT Demon, форсувавши до 1000 з гаком кінських сил.

Швидше за все, як і інші моделі фірми Феррі Резвану, Hercules не є повністю самостійною розробкою, а базується на шасі від іншого виробника. Якщо судити по вищезазначеному «Танку», зробленому з Jeep Wrangler, донором для пікапа міг би виступити Jeep Gladiator.

Back to top button