НовиниСвіт

Genesis запустить серійне виробництво електричного GV70 у США

Автобренд Genesis вперше розпочне виробництво своєї моделі на заводі Hyundai в Алабамі. На початку наступного року там має стати на конвеєр електричний кросовер Genesis GV70.

Як повідомляють інсайдери, Hyundai вже провів нараду із партнерами на виробничому підприємстві в Асані. Там обговорили плани зі збирання моделей на території США, і першим стане GV70 EV, новинка стане на конвеєр на початку 2022 року.

Крім того, бренд Hyundai у майбутньому хоче збільшити темпи виробництва машин у США, адже очікується, що цей перспективний для електромобілів ринок продовжуватиме зростати, і вже у 2040 році становитиме не менше 12,5 мільйона проданих машин на рік.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

До того ж, Hyundai звернула увагу на нові введення уряду США. Джо Байден видав розпорядження, за яким до 2030 року 50% продажів у країні повинні припадати тільки на електрокари, крім того, на вироблені в США моделі будуть поширюватися субсидії.

Таким чином, початок виробництва GV70 EV у США стане для корейської компанії не лише черговим кроком до електрифікації, а й допоможе стати одним із лідерів продажів у США.

Source
car.ru
Back to top button