НовиниСвіт

Genesis запустить серійне виробництво електричного GV70 у США

Автобренд Genesis вперше розпочне виробництво своєї моделі на заводі Hyundai в Алабамі. На початку наступного року там має стати на конвеєр електричний кросовер Genesis GV70.

Як повідомляють інсайдери, Hyundai вже провів нараду із партнерами на виробничому підприємстві в Асані. Там обговорили плани зі збирання моделей на території США, і першим стане GV70 EV, новинка стане на конвеєр на початку 2022 року.

Крім того, бренд Hyundai у майбутньому хоче збільшити темпи виробництва машин у США, адже очікується, що цей перспективний для електромобілів ринок продовжуватиме зростати, і вже у 2040 році становитиме не менше 12,5 мільйона проданих машин на рік.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

До того ж, Hyundai звернула увагу на нові введення уряду США. Джо Байден видав розпорядження, за яким до 2030 року 50% продажів у країні повинні припадати тільки на електрокари, крім того, на вироблені в США моделі будуть поширюватися субсидії.

Таким чином, початок виробництва GV70 EV у США стане для корейської компанії не лише черговим кроком до електрифікації, а й допоможе стати одним із лідерів продажів у США.

Source
car.ru
Back to top button