Моделі

Генеральний директор Dacia-Lada розкрив, скільки коштуватиме новий позашляховик

Генеральний директор Dacia-Lada Денніс Ле Вотт розкрив інформацію про майбутній великий кросовер марки, який отримає назву Bigster і буде заснований на архітектурі CMF-B. Нове покоління Lada Niva буде збудовано на базі тієї ж моделі.

Генеральний директор Dacia-Lada розкрив, скільки коштуватиме новий позашляховик

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

За даними Le Vot, що цитуються Autocar, коли Bigster з’явиться на ринку в 2024 році, середня ціна сімейного кросовера становитиме близько 40 000 євро.

Прототип Bigster з’явився на початку 2021 року. Тоді ж був продемонстрований концепт-прототип майбутнього сімейного кросовера, який отримав вузьку Y-подібну оптику (фари нових Logan та Sandero виконані у схожому стилі), пластикові накладки на арках та порогах, вентиляційні отвори на передніх крилах.

Актуальні новини в нашому Телеграм каналі

Відомо, що модель буде побудована на спрощеній версії модульної платформи CMF-B. Очікується, що лінійка двигунів буде включати 1,3-літровий двигун з турбонаддувом, але Bigster не буде доступний як гібрид, що підключається. Однак він отримає версію з “м’якою” гібридною системою.

Генеральний директор Dacia-Lada розкрив, скільки коштуватиме новий позашляховик

«Ми будемо готові до електрифікації, але поки що цього вимагають правила. Тоді технологія має бути доступною», – пояснив генеральний директор Dacia. Він також розповів, чому Bigster коштуватиме значно дешевше, ніж його конкуренти.

«Наразі кондиціонер обов’язковий, і ми його встановлюємо. Але навіщо наші сидіння з електроприводом та безліччю налаштувань? Наші сидіння дуже зручні і без нього, тому що вони легші, ніж у конкурентів. Це лише маленька деталь, але їх набагато більше. Таким чином, ми вироблятимемо набагато легші автомобілі з низьким рівнем викидів, а це означає, що нам не потрібні дорогі технології електрифікації для задоволення вимог», – пояснив Ле Вотт.

Back to top button