Новини

GeneralMotors создаст в Беларуси сборочное производство легковых авто

Автомобільна корпорація “GeneralMotors” (США) створить в Білорусі складальне виробництво легкових автомобілів потужністю 20-25 тис. од. на рік, повідомив прем’єр-міністр Республіки М.Мясникович.

Він додав, що сторони домовилися про етапність створення цих потужностей, щоб відповідно до домовленостей в рамках Митного союзу і ЄАЕС вийти на рівень локалізації до 1 січня 2017 не нижче 30%, до 1 липня 2018 – 50% і більше. Для цього, крім великовузлового складання, необхідно створення виробничих потужностей зі зварювання та фарбування кузовів. За словами прем’єр-міністра, в підсумку повинні бути досягнуті обсяги виробництва в 20-25 тис. Легкових автомобілів на рік.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Оскільки “Дженерал Моторс” мають певні потужності в країнах Східної Європи та Російської Федерації, білоруське виробництво не повторюватиме ці модельні ряди. На думку менеджменту компанії, білоруське виробництво буде орієнтовано на нові моделі, які не будуть мати велику серійність.

В даний час в Білорусі створено і працює білорусько-китайське складальне СП з виробництва легкових автомобілів Geely. Крім того, на потужностях СП ЗАТ “Юнисон” під Мінськом здійснюється складання мікроавтобусів марки “Саманд” за участю іранської компанії IranKhodro.

Back to top button